Informace o produktu
- Původní síla na předpis
- Ne ospalost *
- Loratadin 10 mg / Antihistaminikum
- 24hodinová úleva
- Vnitřní a venkovní alergie
Použití: Dočasně zmírňuje tyto příznaky způsobené sennou rýmou nebo jinými alergiemi horních cest dýchacích:
- rýma
- kýchání
- svědění, slzení očí
- svědění nosu nebo hrdla
*Při užívání podle pokynů.
Podrobnosti
Doporučené použití
| Dospělí a děti od 6 let | 1 tableta denně; ne více než 1 tableta za 24 hodin. |
| Děti do 6 let | Zeptejte se lékaře |
| Spotřebitelé s onemocněním jater nebo ledvin | Zeptejte se lékaře |
Upozornění
Nepoužívejte, pokud jste někdy měli alergickou reakci na tento produkt nebo na některou z jeho složek.
Pokud máte onemocnění jater nebo ledvin, poraďte se před použitím s lékařem. Váš lékař by měl určit, zda potřebujete jinou dávku.
Při používání tohoto produktu neužívejte více, než je doporučeno. Užívání většího množství, než je doporučeno, může způsobit ospalost.
Přestaňte používat a zeptejte se lékaře, pokud dojde k alergické reakci na tento produkt. Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.
Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před užitím se zdravotnickým pracovníkem.
Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě předávkování okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc nebo kontaktujte toxikologické středisko.
Skladujte při teplotě 20º až 25ºC (68º až 77ºF)
Poznámka: Příliš velké balení pro snadné čtení informací na etiketě. Obsahuje jednu lahvičku, jejíž skutečná velikost je uvedena na přední straně.
Značení manipulace: Nepoužívejte, pokud fóliový uzávěr pod uzávěrem s vytištěným "UZAPEČENO pro VAŠI OCHRANU“ chybí, je otevřený nebo poškozený.
Specifikace
- Dostupný od: 8/2023
-
Hmotnost zásilky:
0,06 kg
- Kód produktu: CLT-81092
- UPC: 041100810922
- Množství v balení: 30 ks
- Rozměry: 9,7 × 8,3 × 4,1 cm , 0,02 kg
Vyloučení odpovědnosti
I když se společnost iHerb snaží zajistit přesnost obrázků a informací o svých produktech, některé výrobní změny balení a/nebo přísad se mohou projevit až poté, co provedeme aktualizaci našich stránek. Přestože může být zboží někdy odesláno s alternativním obalem, čerstvost je vždy zaručena. Doporučujeme, abyste si před použitím přečetli etikety, upozornění a pokyny ke všem produktům a nespoléhali se pouze na informace uvedené společností iHerb. Tato webová stránka byla strojově přeložena pro naše zákazníky. iHerb nezaručuje, že překlady jsou úplné nebo bezchybné, a nenese odpovědnost za případné chyby nebo opomenutí v překladu.
Informace o složení
Další složky
| Údaje o přípravku | |
| Účinná látka (v každé tabletě) | Účel |
| Loratadin, USP 10 mg | Antihistaminikum |
| Neaktivní složky | |
| Kukuřičný škrob, monohydrát laktózy, magnesium-stearát. | |